TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 16:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 609 herë

Titulli : shes Audi A4

Çmimi : 14,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 174,000

Motori (kubik) : 2.7 TDI

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audi A4 S-line 2.7 automatik tip tronik Full paket
Regjistrim deri me dt 15.12.2016
Te gjithat serviset e kryera be porshe prishtina Dhe servisi i fundit eshte bere ne porshe prishtina me dt 14.11.2015
Shpenzime te vogla
Viti 2008 Leda Xenon bi xenon Karrika me nxemje Navigacion Sensora etj....
Shum I ruajtun targa rks
Goma te veres Goma te dimrit te reja
Cmimi eshte i pa negociushem

SHPALLJET TJERA