TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 11:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 804 herë

Titulli : passat 2001

Çmimi : 1,550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 217,246

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Sensor Parkingu, Spoiler

Përshkrimi

Eshte i ardhur nga Ch. Me liber te servisit.
Eshte automatik, abs, dritaret elektronike, klim, eshte shum i ruajtur.. per me shum jen fotot dhe nr. Tel.. +38649372603 (Viber)

SHPALLJET TJERA