TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 09:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2054 herë

Titulli : Shitet BMW 320 CI

Çmimi : 5,500 €

Cmimi në zbritje : 4500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 153

Motori (kubik) : 2171

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes urgjent veturen BMW 320Ci benzin Cabrio M-Paket v.p. 05/2002 125KW-170PS 2171CC. Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Regjistrim deri 04/2016. 153mij km te garantuara. Hargjime mesatare 8.9lt. Per 100km. Vetura nuk eshte hipotek dhe pret shoferin e tret.

Viber +38649543153

SHPALLJET TJERA