TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.02.2016, Në orën: 21:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2080 herë

Titulli : Vw Touran 2.0 Tdi 7 ulse 2008

Çmimi : 5,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes vw touran 2.0 tdi motorr i modelit te ri , viti i prodhimit muaji 12.2007 model i 2008 , kilometra te garantuara me liber servisi, 7 ulse , klimatronik, bordcomputer, esp, senzor shiu, senzora parkingu, goma te dimrit te mira me fellne shum te bukura etj. Vetura eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet dhe mund te kontrollohet ku te doni pa asnje problem. Ka te gjitha serviset e kryera si : rryp dhembzor komplet seti, ule filtera etj. Vetura eshte pa dogan e posaardhur nga zvicrra. Per kontakt 044 236 291 ose 049/80/60/59 dhe viber 0038649806059

SHPALLJET TJERA