TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1694 herë

Titulli : Mercedes E250 TURBO DIZEL

Çmimi : 3,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 250

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1999

Përshkrimi

SHES mercedes te serise E-klass 250 turbodizell,e prodhuar ne vitin1999.vetura posedon dritare dhe pasqyre elektrike,klimatrnik funksional ,abs,asr,airbag,muzik me cd mp3,,gpma te reja me fellne te mercedesit,regjistrim 7 muaj,vetura osht e mirmbajtur,maximalisht,dhe ne nje gjendje te shkelqyer,punon shum mire dhe nuk ka hargjime te mdhaja,HIPOTEK nuk eshte perkthimin e bojm menjeher pres bleres serioz......JU MIRPRES

SHPALLJET TJERA