TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5888 herë

Titulli : Audi A3 2.0 FSI

Çmimi : 5,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

shes audi A3 2.0 fsi benxin sport bek viti prodhimit 2006 po sedon tempomat senzora 6 shpejci klima tronik full ekstra isapo ardhur nga zvicrra dhe me targa te zvicrres i pa doganuar me liber te servisit tekryme gjitha serviset te kryme

SHPALLJET TJERA