TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3228 herë

Titulli : Golf 5 tdi 1.9 2004 ndrrim i mundshem

Çmimi : 6,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Golf 5 1.9 tdi
Manual
Rexhistrim 7 muj
Guma treja dimrit
Fellne tmira
Gjendje shum te mir
Info tel 044 207 526
049 207 526 whatsapp

SHPALLJET TJERA