TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6010 herë

Titulli : GOLF 4 TDI FULL HIGHLINE

Çmimi : 5,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Golf 4 full opcione 1.9 tdi di te kuqe 6 shpejtsi setin e rypit dhemzor te ndruar plus setin korp llamell zamajc treja me faktura dhe garancion regjistrim deri ne mujin e 8. Vw golf 4 full tdi 1.9 extra paisje Ulse lekure

SHPALLJET TJERA