TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 01:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2376 herë

Titulli : Renault Megane 1.9dci

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Renault Megane 1.9dci Ne gjendje shum te mire teknike dhe optike dhe e servisuar
-Klime
-Central
-Xhamat Elektrik
-Abs
-AirBag
-Ulset me Nxemje
-Librat e Servisit
-E Servesuar Vaj,Filtera,Frena etj
-2 Qelsa
-Fellne 16 me goma dimrit
-1vjet Rigjistrim
Viber +37744701107

SHPALLJET TJERA