TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 17:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 410 herë

Titulli : golf 2 1.6 disel i thjeshte rexh.deri me 12.10.2016

Çmimi : 899 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1986

Përshkrimi

Ngjyre e kuqe,2 dyersh, rrypat e nderruar,ne gjendje te mire,Viti i prodhimit 1986....per me shume ne tel.049352056 dhe viber +37744352056
cmimi 899 euro.

SHPALLJET TJERA