TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.02.2016, Në orën: 23:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3129 herë

Titulli : Peugeot 206 xs 1.6 16v

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 206

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.6 16v

Viti : 2001

Përshkrimi

shes veturen sportive tuning peugeot 206 e tera esht ekstra me porosi nga zvicra posedon airbek klim centrall abs srs esp qip 24ps remus karrikat lekur gjamat elektonik me te gjitha serviset fellet 16 para 8coll mbrapa 9coll me goma m+s amorizim koni dritat led para dhe mbrapa regjistrim 8 muaj bej ndrrim me vetur familjare me qmim te perafert

SHPALLJET TJERA