TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.02.2016, Në orën: 08:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 159 herë

Titulli : Dhoma me qera 2E/nata

Çmimi : 2 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 100m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 4

Mobilimi : po

Ekstra : Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Leshoj lokalin per banim me qera i rregulluar me mobilje dhe inventar te nevojshem . Lokali gjendet ne magjistralen Ferizaj Kaqanik perkatesisht perballe restorant parkut 8 km prej Ferizajit .Qmimi 2 euro / Nata per person ndersa nese perdoret per biznes 250 euro me kusht qe te mos demtohet inventaret , Ne katin e pare jane 2 garazhe ku punohet ndersa kati i 2te eshte ne dispozicion shkallet jane ndaras. . Fotot jane origjinale faleminderit per mirekuptim Tel. 044 121 310 ose VIBER

SHPALLJET TJERA