TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.02.2016, Në orën: 10:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 283 herë

Titulli : motokultivator

Çmimi : 600 €

Kategoria : Pajisje & Gjera Bujqësore

Përshkrimi : shes motokultivator honda,g-041 benzin
kultivatori ka pllugun,frezat,pllugun per shpartirje,lugen per me hjek boren dhe rimorkion
eshte i ardhur nka danimarka dhe,eshte i pa perdorur ne ks
eshte plotsisht ne gjendje te rregullt

SHPALLJET TJERA