TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.02.2016, Në orën: 16:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 388 herë

Titulli : SHES GOLF II URGJENT--

Çmimi : 1,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1991

Ekstra : CD Player, Radio

Përshkrimi

Shes golf 2 urgjent 1.6 dizell intercoler makina eshte shum e rujten dhe ne gjendje perfekte pres bleres serioz/

Mund te kontaktoni edhe ne viber +37744359965

SHPALLJET TJERA