TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.02.2016, Në orën: 17:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 388 herë

Titulli : Shes dhe ndrim fiat punto

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Shes dhe ndroj fiat punto 2002 klim central arbeg abs cd play magazin cd rks tip top ( bojn ndrim me golf 2-3 sipas marveshjes pres blers serioz ) nr 044/049-619-234 ekstra sport esht kerri muzik full

SHPALLJET TJERA