TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.02.2016, Në orën: 19:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 491 herë

Titulli : shitet dhe ndrim

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2002

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet dhe ndrim fiat punto 2002 ekstra sport klim central abs arbeg Rks hipoket nuk esht perkthimi meniher ( ndrim me golf 2-3 sipas marveshjes ). Nr 044/049-619-234

SHPALLJET TJERA