TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.02.2016, Në orën: 20:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3194 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 198,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes golf 4 TDI 1.9 i po sa ardhur nga jasht vetura eshte shum e ruajtur me liber servisi, goma te dimrit te reja, dy qelsa, muzik ekstra, etj.
Tele per kontakt dhe viber +37744114195

SHPALLJET TJERA