TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.02.2016, Në orën: 23:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 931 herë

Titulli : Mercedes Slon 3.0 Diesel Automatik Rks

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes SL

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 1994

Ekstra : ABS

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz Slon Model 600 me motorr 3.0 Diese në gjendje shumë të mirë teknike.

Vetura ka marshin Automatik dhe posedon Klimë.

E regjstruar Rks por e qlajmeruar me kohë

Ju mirëpresim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA