TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 12:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 900 herë

Titulli : Toyota mr2

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Toyota MR2

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1991

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë

Përshkrimi

Shitet toyota mr2 makin e cila esht Tuning ne Europa Mund te shihem ne Google, dhe n Kosovo e vetmja makin Tuning mr2 makina ka doganen dhe ka regjistrim. Kontaktoni me mesazh.

SHPALLJET TJERA