TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 12:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 464 herë

Titulli : Audi A6 FullExtra

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 250

Motori (kubik) : 2.8

Viti : 1997

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Panorama

Përshkrimi

Shitet Audi A6 2.8benzin+plin dizne 4×4 klim-tronik ABS , ESP AirBag Karrikat Likur ,karrikat me nxemje para dhe mas regj.. deri muajin e 06, e shtrengune top ne gjendje perfekte gjithqka funksionale
Viber +37744471553
045697428

SHPALLJET TJERA