TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 15:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 636 herë

Titulli : ML 400 fullextra

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 400

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 4000

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura, Panorama

Përshkrimi

Mercedes ML 400 FullExtra
AirBag, ESP, ABS, 4x4, Xhamat Elektronik, KlimAtronik,DVD para dhe mas, Navigacion, Karriket Elektrike, Karriket me nxemje, Shiber, Karriket Likur, Navigavion, GPS, Pasqyret Elektrike, FullFullExtra
Regjistrim edhe 4 muaj
Perkthimi behet menjeher
Nuk esht ne hipotek
+37744471553 Viber
04569742

SHPALLJET TJERA