TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 13:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 203 herë

Titulli : Shiten bandasht me Nr. 14 me 5 shtrafa

Çmimi : 40 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shiten bandasht me Nr. 14 me 5 shtrafa te qmontuara nga golf 4. Bandasht jon shum teper te tmir dhe pa asni vrejtje. Numri kontaktues + Viber +377 44 397 828. Qmimi i diskutueshem...

SHPALLJET TJERA