TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 14:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1565 herë

Titulli : Renault megane 1.5 dxi disel 2003

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1500

Viti : 2003

Përshkrimi

Reno megana 1.5 dxi disel viti 2003 me klim xhama me rrym ne gjendje shum
Te mire rexhistrim edhe 2 muaij nr tel 049 dhe 044 > 267422

SHPALLJET TJERA