TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 14:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1667 herë

Titulli : Mercedes ML 320 CDI RKS (Ndrrohet)

Çmimi : 14,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2006

Përshkrimi

Mercedes ML 320 CDI Viti Nw Fund te 2006 i sa po regjistruar 1 Vit RKS Posedon : Automatik Tiptronik - Klimtronik Abs EsP Airbag Drita Te Mjegllus xenon Bi xenon Shiber Funksional Komand Ne Timon Tempomat Bord Kompioter Cd Player senzora para senzora mrapa senzora shiu Fellne me goma te reja Vetura esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.

SHPALLJET TJERA