TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 14:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2359 herë

Titulli : VW Golf 6 GTD 2.0 TDI Automatic -10

Çmimi : 14,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes
Veturen
Golf 6
GTD
2.0
TDI
170 PS
Automatic
Tiptronic
Multitronic
Klimatronic
Karriga me nxemje
Navi
Senzora
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
Full Extra
Me dogan dhe homologim te kryer
Ne gjendje shume te mire teknike

045 888 222

SHPALLJET TJERA