TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 14:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2764 herë

Titulli : Audi A3 8L

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Audi A3 8L,
1.9 TDi 81kw,
Viti i prodhimit 03/2001,
Klimatronik,
Karrigat RECARO
Dritat me llupo
Drita te mjegulles,
Fellne origjinale 5 cop,
Airbag,
ESP,
Goma Dimri M+S BARUM (Te REJA)
Goma Vere PIRELLI,
RKS deri 11/2016,
Servisin e kryer edhe 40.000km te garantura,
Servisi i vogel cdo 8.000km(Edhe 5.000km kohe),
Verejtje:
Braniku i par i Krisur dhe Krilla e majt pak e demtuar.
Qmimi: 4000€(Pak i diskutushem)

SHPALLJET TJERA