TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 15:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2952 herë

Titulli : audi a4 2.0 tdi 2005 mundsi ndrrimi e320 audi a6 golf 5plus

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 225,000

Motori (kubik) : 2.9

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Audi a4 2.0 tdi. Viti 2005 e doganuar dhe e regjistruar ne gusht 2015 ne gjendje trregullt full ekstra ndrrim vaji servisat e kryer gomat e reja .. Ndrrim me mercedes e220 e320 audi a6 golf 5plus. Viber +37745343824

SHPALLJET TJERA