TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.02.2016, Në orën: 16:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 607 herë

Titulli : VW GOLF 6 HIGHLINE MODELI V.P 2009

Çmimi : 11,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 183,548

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

SHES
GOLF 6
2.0 TDI 103KW 140 PS
MANUAL 6 SHPEJTESI +R
NGJYR E BARDH
4 DYER
MODELI HIGHLINE
ULESE RECARO ME NXEMJE ALCATAR
PARKPILOT
AUTOSTART
SENZOR PARKINGU
PARA DHE MRAPA
KLIMATRONIK
XHAMA ELEKTRONIK
FELLNE SHUMT E BUKURA ME GOMA SHUM TE MIRA
NDRRIME NUK BEJM
PER INFO 044954553 APO NE VIBER 0037745910995
JU LUTEM VETEM BLERES SERIOZ

SHPALLJET TJERA