TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.02.2016, Në orën: 08:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 730 herë

Titulli : VW Golf VI Trendline 1.6 TDI i Doganuar

Çmimi : 12,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 174,114

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2010

Përshkrimi

Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 66KW (90KF)
Viti i prodhimit: 2010
Kilometra të kaluara: 174114 km te garantuara me liber servisi
- Ngjyra e zezë metalike “Deep black pearleffect”
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio CD “RCD 310” me 6 altoparlant
- Ulëset e vozitesit me rregullim të lartësisë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qëndrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Bordkompjuter
- Drita të mjegullë para
- Farat me rregullim të lartësisë
- Llajsne dekoruese nga kromi
- Prizë 12V në bagazh
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.

SHPALLJET TJERA