TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.02.2016, Në orën: 20:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 577 herë

Titulli : Opel Corsa 1.4 benzin me Klimë

Çmimi : 550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 1994

Përshkrimi

Shitet Opel Corsa 1.4 benzin në gjendje shumë të mirë teknike.

Vetura posedon: Klimë,abs,crntrrall,xhamat me pull,air back.

Regjistrimi i skaduar para 2 viteve dhe posedon denim për mos qlajmrim 600€.

Ju mirëpresim..044 801 101

SHPALLJET TJERA