TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.02.2016, Në orën: 20:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 224 herë

Titulli : ford mondeo

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Shes Ford mondeo 1.8 diesel viti 1999 vetur à asht ne gjendje të rregull nuk Ka nevoj as nje investim. Nuk asht hipotek
Dhe Ka dy par fellne me goma mindeni me kontaktu ne numer per kontakt 044604175 dhe ne viber +41762159771

SHPALLJET TJERA