TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.02.2016, Në orën: 13:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3829 herë

Titulli : VW Passat S-line. I ardhur nga Zvicrra.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 270

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes VW Passat 1.9 TDI ( DI ) 6 shpejtesi,viti i prodhimit 2001 full extra.
Posedon: klimatronic,xhama elektronic, gjysem lekur,liber servisit, rrypin dhemzor te ndrruar, Cd magazine, karrika me nxemje, alo- felga te mira etj...
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe eshte shume i rujtun.
PA DOGAN.
Kontakt edhe ne viber : +37744739923

SHPALLJET TJERA