TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.02.2016, Në orën: 23:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2038 herë

Titulli : Fiat Punto

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Fuat punto 3 dyer 2002 deri me 8.6.2016 regjistrim 1.9 dizel vetira eshte tip top shitet per arsye se e kam blere nje tjeter. Driteret dhe dyert i ka me mbyllje elektronike

SHPALLJET TJERA