TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 10:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 451 herë

Titulli : Ford Focus TDCI 1.8 Dizell 2003

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Focus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2003

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Ford Focus 1.8 TDCI ne gjendje te rregullt 74 KW 115 PS dhe shume i rujtum, me klime AC , ka regjistrim edhe 11 muaj deri ne janar 2017 me servis te kryer me liber FORD Autoservis, vetura nuk osht ne hipotek. Ka mbyllje elektronike(centrall) Pasyrat me levizje elektike Xhamat e pare mbyllje elektrike 4 goma te dimrit dhe 4 fellnat e veres. Rypin e motorit te ndrum - Continental Radio JVC muzikë kualitet Dritat-(fara te modifikuara sport) Për me shumë informata thirni ne nr tel 044-364-402 ose (049-639-351-viber dhe whatsap)

SHPALLJET TJERA