TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 11:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1274 herë

Titulli : Mini Cooper

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Cooper

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2003

Përshkrimi

Mini Cooper ,eshte veture ne gjendje shume te rregullt. Benzin,1.6 kubik, ngjyre gjelbert me te bardh,me vetem 130 000 km te kaluara. Eshte i regjistruar dhe siguruar deri ne gusht te vitit 2016. Cmimi shume i volitshem.

SHPALLJET TJERA