TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 11:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2549 herë

Titulli : Audi A4 2.0 TDI ME DOGAN -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A4 2.0 TDI Viti 2005 Posedon 6 Shpejtesi Ngjyr e ZEZ METALIKE Klimatronik Navigacion ABS ESP Bord kompjuter Ulset Me Nxemje Senzora Te Parkingut Dhe Shiut etj.
Me Dogan Te Paguar
Prejardhja Nga ZVICRRA
Tel.044 676 670
044 551 995
Beka

SHPALLJET TJERA