TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 11:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 147 herë

Titulli : makina per gumisteri

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shes monterk dhe ballanserk me kompresor te reja

SHPALLJET TJERA