TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 12:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2020 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0 TDI DSG Sport

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Golf 5 2.0 TDI DSG Sport muaji i 9-të 2005 i sapoardhur nga Gjermania, i doganuar dhe ka 171.000 km te kaluara me liber te servisit. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer
Per informata me te hollesishme telefono ne:
044 193 272, 049 522 786

golf pacific golf 5, passat, opel, bmw, audi, mercedes

SHPALLJET TJERA