TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 12:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1840 herë

Titulli : Mercedes E200 CDI-08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Veturen Mercedes E 200 CDI Automatik viti i prodhimit 2008 me dogane dhe akciz te paguar,vetura esht e importuar nga Gjermania dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +37744241250 Viber +38649124782 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA