TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 12:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1931 herë

Titulli : Shes Golf 5 2.0.TDI.Automatik tiptronik.DSG.

Çmimi : 7,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Golf.5. 2.0.TDI.Automatik tiptronik.DSG.Viti 2005.Klimatronik.Abs.serva.centrall.I sapo doganuar dhe Rigjistruar ne rks.Vetura eshte ne gjendje te shkelqyshme si jasht ashtu edhe mbrenda.Per me shum shiko fotot.Vetura shitet nga Autosalloni Autostar.

SHPALLJET TJERA