TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 16:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1021 herë

Titulli : Passat 2.0 viti 2010

Çmimi : 9,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2010

Ekstra : ABS, Radio

Përshkrimi

Ne gjendje shum te mir pune. full ekstra.
Nevigacion
Klima automatik
Elektronik
Bluetof
Abs
Esp
Dritat xenon
Gomat e dimrit dhe me goma te veres me fellga ekstra etj.....

SHPALLJET TJERA