TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 18:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 418 herë

Titulli : Shitet&Ndrrohet Citroen c3 [Panorama]

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1400 16v

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Panorama

Përshkrimi

Shes veturen Citroen C3 1.4 HDI
# 1.4 16v TURBOdizel
# Viti i prodhimit 2004.Ka regjistrim deri n'mars
# Vetura eshte ne gjendje shume te mire.
# Klimatronik,Abs,Air Bag,Centrall,
# Xhamat elektronike
# DVD,Pasqyret me Komand
# si dhe harxhimet janë shume te vogla.
# Nuk eshte hipotek menjehere mund ta perkthejim,
# mund ta verifikoni ku te doni.
# Servisi qe 1 muj i krym filterat,pumpat,ulen e krejt.

@@ WIBER ## +38649419791

NDRRIM ME GOLF 4

SHPALLJET TJERA