TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 20:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 715 herë

Titulli : Adidas

Çmimi : 35 €

Cmimi në zbritje : 22 €

Kategoria : Artikuj Sportiv

Përshkrimi : Kapacka Adidas me numer 42. Te importuara dhe ne gjendje te rregullt.

SHPALLJET TJERA