TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 19:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 147 herë

Titulli : Traktor 533

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : shitet traktori ne gjendje te mire teknike dhe fizike...
mundesi nderrimi me traktor me te madh...
viber: +37744604090

SHPALLJET TJERA