TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 20:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 529 herë

Titulli : VW POLO 1.4 TDI (I TKUQE) 2004

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 198,000

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Vetura eshte e posa ardhur nga zvicrra , ne gjendje perfekte shum e ruajtur si jasht ashtu dhe brenda, hargjiemet minimale ,i prodhuar ne muajin e 5/2004
Posedon
Goma te mira
klime
mbyllje qendrore
interier shum te ruajtur
radio cd
xhamat me rrym
etj
Na kontaktoni ne 049 490 871 cdo dit perveq te djelava nga ora 10.00-22.00 ose na shkruani be Viber ne CDO kohe +38149490871.Gjindemi ne Mitrovice.

SHPALLJET TJERA