TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 21:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1023 herë

Titulli : Peugeot 206 cc -02

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 206

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet peugeot 206cc Kabriolet. Vetura osht e ardhur nga zvicra. Eshte shume e rujtne. E ka libren e serviseve oshte ne gjendje perfekte. * 4 gomat e dimrit te reja. * klim * xhamat dhe kabrioleti me rryme. Per me shume na kontaktoni: 049 222 303

SHPALLJET TJERA