TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.02.2016, Në orën: 21:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2010 herë

Titulli : Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 160PS -09

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Insignia

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet vetura Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 160PS 118kw viti prodhimit 2009 model 2010 . Vetura është me targa RKS 1 vjet full, regjistrimi dytë ne Kosov me prejardhje 2014 nga Zvicra. Vetura është Automatik me këta karakteristikat: tempomat me komanda ne timon, me timon i lëkurës, dritat xenon bi xenon, përpara led mbrapa led dhe me kthimin e timonit dhezën edhe në kthesat, senzor shiut, klim me dy zonë, komanda në timon, Bluetooth për telefona plus usb dhe cd player për mp3 muzik, senzor për kufizimin e shpejtësisë, Navigation, fellnet aluminium 17she me gomat e reja Lassa Bridgestone M+S 2015 me faturë prej 460€...
Vetura i ka krejt servisat e kryme me rrypin dhëmbëzorë te rri me 50 mijë km garancion, me uljen e menjaqit të ndrum me ulje me filtera krejt komplet te servisi autorizum të Opelit me faturat te rregullt. Vetura është pa asnjë vërejtje është tip top.

Qimimi sipas marrëveshjes. Bëjmë edhe ndrime. Pres thirrjet serioze

SHPALLJET TJERA