TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.02.2016, Në orën: 00:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3917 herë

Titulli : Mercedes Benz 190

Çmimi : 700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2.3

Viti : 1986

Përshkrimi

shes veturen Mercedes 190 benzin sport-Extra si nga merna ashtu edhe nga jasht.Vetura ka rexhistrim deri me 06/05/2016 Vetura osht shume mir ne trapa posedon fellne BBS 16-she por nuk eshte ne gjendje shum te mir ne motorr ka nevoj per nje riparim te vogel nuk gjendet hipotek dhe nuk ka as 1 denim . per me shum detaje na shkruani ose te na kontaktoni ne viber. +377 45 679 807

SHPALLJET TJERA