TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.02.2016, Në orën: 12:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 272 herë

Titulli : Opel Astra

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Shes veturen Opel Astra dyzell ne gjendje te mir regjistrimi I par ne rks qe 3 muaj e doganuar ne ks dhe esht shum e rujtshme si mrena ashtu edhe jasht kilometrazha 180000 mij kilometra I ka te vetat kilometrat e garantura viti 2005

SHPALLJET TJERA