TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.02.2016, Në orën: 15:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 255 herë

Titulli : Shesh iphone 3gs. 8gb

Çmimi : 60 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes Iphone 3gs, ka 8gb memorie.
Eshte i perdorsbem. Full unlock
Wifi, card no, dhe te gjitha i punojne
Inferphone eshte pak i demtuar, duhet me lshu me interphone.

SHPALLJET TJERA